PHDR-26VS
Üretici
Üretici Parça No.
PHDR-26VS
EBEE Parça No.
9898196-PHDR-26VS-EB
Açıklama
CONN RCPT HSG 26POS 2.00MM
Veri SayfasıJST Sales America Inc. PHDR-26VS
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı26
NotContacts Not Included
Çalışma sıcaklığı-25°C ~ 85°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıPHDR-26V
MfrJST Sales America Inc.
İletişim SonlandırmaCrimp
Bir piyatch0.079" (2.00mm)
Sıra aralığı0.079" (2.00mm)
Açıklama
26 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)