PHDR-22VS
Üretici
Üretici Parça No.
PHDR-22VS
EBEE Parça No.
9896152-PHDR-22VS-EB
Açıklama
CONN RCPT HSG 22POS 2.00MM
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıJST Sales America Inc. PHDR-22VS
SeriPHD
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı22
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme Tipi-
NotContacts Not Included
Çalışma sıcaklığı-25°C ~ 85°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıPHDR-22V
MfrJST Sales America Inc.
İletişim SonlandırmaCrimp
Bir piyatch0.079" (2.00mm)
RenkNatural
Row sayısı2
İzal MalzemesiPolyamide (PA66), Nylon 6/6
Sıra aralığı0.079" (2.00mm)
Açıklama
22 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)