PHA4000-2
Üretici
Üretici Parça No.
PHA4000-2
EBEE Parça No.
12294657-PHA4000-2-EB
Açıklama
RF ANT 215MHZ SMD
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Antennas
Veri SayfasıMACOM Technology Solutions PHA4000-2
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumObsolete
Montaj TipiSurface Mount
Giriş Koruması-
Özellikler-
Uygulamaları-
Sonlandırma-
Yükseklik (Max)0.500" (12.70mm)
İadat Kaybetmek-
Frekans aralığı30MHz ~ 400MHz
Kazanın7dB
RF Ailesi/Standard-
Frekans GrubuVHF (f < 300MHz), UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frekans (Center/Band)215MHz
Anten türü-
Grup Sayısı1
VSWR4
- Max64 W