PF0200000000G
Üretici
Üretici Parça No.
PF0200000000G
EBEE Parça No.
9988244-PF0200000000G-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
2P, PITCH5.08MMBRASS TIN PLATED
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
SeriPF
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipHeader, Male Pins, Partial Shroud
Pozisyon sayısı2
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 120°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
İletişim MalzemesiBrass
Bir piyatch0.200" (5.08mm)
RenkBlack
Konut MalzemesiPolyamide (PA46), Nylon 4/6
Sonlandırma stiliSolder
İzülasyon Yüksekliği0.701" (17.80mm)
Vida Boyutu-
Tel Ölçer veya Menzil - AWG-
Tel Ölçer veya Menzil - mm2-
Seviye sayısı1
Mevcut - IEC-
Gerilim - UL300 V
Mevcut - UL15 A
Seviye Başına Pozisyonlar2
Başlık OrientasyonuVertical
Fişi Tel Girişi-
İletişim Mating FinishTin
Tork - Vida-
Tel Şerit Uzunluğu-
İletişim Kuyruk Uzunluğu0.150" (3.81mm)
Açıklama
2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole