PEC36SFBN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC36SFBN
EBEE Parça No.
7653153-PEC36SFBN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PEC36SFBN
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.318" (8.08mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.220" (5.58mm)
Genel Temas Uzunluğu0.638" (16.21mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 36 position 0.100" (2.54mm)