PEC35SBEN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC35SBEN
EBEE Parça No.
7791154-PEC35SBEN-EB
Açıklama
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PEC35SBEN
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı35
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPEC35
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.500" (12.70mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.140" (3.56mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 35 position 0.100" (2.54mm)