PEC33SFDN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC33SFDN
EBEE Parça No.
7766870-PEC33SFDN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PEC33SFDN
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.318" (8.08mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.420" (10.67mm)
Genel Temas Uzunluğu0.838" (21.29mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 33 position 0.100" (2.54mm)