PEC32SFCN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC32SFCN
EBEE Parça No.
7761728-PEC32SFCN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PEC32SFCN
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı32
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPEC32
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.318" (8.08mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.320" (8.13mm)
Genel Temas Uzunluğu0.738" (18.75mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 32 position 0.100" (2.54mm)