PEC30SBEN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC30SBEN
EBEE Parça No.
7783834-PEC30SBEN-EB
Açıklama
CONN HEADER R/A 30POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PEC30SBEN
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.500" (12.70mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.140" (3.56mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 30 position 0.100" (2.54mm)