PEC29SGBN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC29SGBN
EBEE Parça No.
7773708-PEC29SGBN-EB
Açıklama
CONN HEADER R/A 29POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PEC29SGBN
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.318" (8.08mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.200" (5.08mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.140" (3.56mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 29 position 0.100" (2.54mm)