PEC29SAEN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC29SAEN
EBEE Parça No.
7755883-PEC29SAEN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 29POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PEC29SAEN
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.520" (13.21mm)
Genel Temas Uzunluğu0.850" (21.59mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 29 position 0.100" (2.54mm)