PEC24SADN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC24SADN
EBEE Parça No.
7743665-PEC24SADN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PEC24SADN
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı24
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPEC24
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.420" (10.67mm)
Genel Temas Uzunluğu0.750" (19.05mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 24 position 0.100" (2.54mm)