| Üretici Parça No. | PEC23DBEN |
| EBEE Parça No. | 7795772-PEC23DBEN-EB |
| EDA Modelleri | |
| Açıklama | CONN HEADER R/A 46POS 2.54MM |
|---|---|---|
| Kategori | Connectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular | |
| Veri Sayfası | Sullins PEC23DBEN | |
| Pozisyon sayısı | 46 | |
| İletişim Türü | Male Pin | |
| Montaj Tipi | Through Hole, Right Angle | |
| Sabitleştirme Tipi | Push-Pull | |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ 125°C | |
| Uygulamaları | - | |
| Mevcut Derecelendirme (Smameler) | 3A | |
| Sonlandırma | Solder | |
| Stil | Board to Board or Cable | |
| Row sayısı | 2 | |
| Voltaj Derecelendirmesi | - | |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) | |
| Sırada Sürgürme - Mating | 0.100" (2.54mm) | |
| Yüklü Pozisyon Sayısı | All | |
| Kefe ve | Unshrouded | |
| Kontaks uzunluğu - Mating | 0.230" (5.84mm) | |
| İletişim Uzunluğu - Gönderi | 0.500" (12.70mm) | |
| Genel Temas Uzunluğu | - | |
| İzülasyon Yüksekliği | 0.240" (6.10mm) | |