| Üretici Parça No. | PEC23DAGN |
| EBEE Parça No. | 7792496-PEC23DAGN-EB |
| Müşteri No. | |
| Veri Sayfası | |
| EDA Modelleri | |
| Açıklama | CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM |
|---|---|---|
| Kategori | Connectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular | |
| Veri Sayfası | Sullins PEC23DAGN | |
| Seri | - | |
| Ambalaj | Bulk | |
| Kısmen Durum | Active | |
| Bağlayıcı Tip Türü | Header, Breakaway | |
| Pozisyon sayısı | 46 | |
| İletişim Türü | Male Pin | |
| Montaj Tipi | Through Hole | |
| Sabitleştirme Tipi | Push-Pull | |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ 125°C | |
| Giriş Koruması | - | |
| Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi | UL94 V-0 | |
| Özellikler | - | |
| İletişim şekli | Square | |
| Temel Ürün Numarası | PEC23 | |
| Mfr | Sullins Connector Solutions | |
| İletişim Finish - Mating | Tin | |
| İletişim Malzemesi | Phosphor Bronze | |
| Uygulamaları | - | |
| Mevcut Derecelendirme (Smameler) | 3A | |
| Sonlandırma | Solder | |
| Stil | Board to Board or Cable | |
| Row sayısı | 2 | |
| Voltaj Derecelendirmesi | - | |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) | |
| Sırada Sürgürme - Mating | 0.100" (2.54mm) | |
| Yüklü Pozisyon Sayısı | All | |
| Kefe ve | Unshrouded | |
| Kontaks uzunluğu - Mating | 0.230" (5.84mm) | |
| İletişim Uzunluğu - Gönderi | 0.720" (18.29mm) | |
| Genel Temas Uzunluğu | 1.050" (26.67mm) | |
| İzülasyon Yüksekliği | 0.100" (2.54mm) | |