PEC21SFEN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC21SFEN
EBEE Parça No.
7758192-PEC21SFEN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PEC21SFEN
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı21
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPEC21
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.318" (8.08mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.520" (13.21mm)
Genel Temas Uzunluğu0.938" (23.83mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 21 position 0.100" (2.54mm)