PEC20SAHN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC20SAHN
EBEE Parça No.
7752457-PEC20SAHN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıSullins PEC20SAHN
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı20
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPEC20
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.820" (20.83mm)
Genel Temas Uzunluğu1.150" (29.21mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 20 position 0.100" (2.54mm)