PEC17SAAN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC17SAAN
EBEE Parça No.
7715170-PEC17SAAN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PEC17SAAN
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı17
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPEC17
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.120" (3.05mm)
Genel Temas Uzunluğu0.450" (11.43mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 17 position 0.100" (2.54mm)