PEC15SAHN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC15SAHN
EBEE Parça No.
7741132-PEC15SAHN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 15POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PEC15SAHN
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.820" (20.83mm)
Genel Temas Uzunluğu1.150" (29.21mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 15 position 0.100" (2.54mm)