PEC12SBDN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC12SBDN
EBEE Parça No.
7644814-PEC12SBDN-EB
Açıklama
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PEC12SBDN
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı12
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPEC12
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.400" (10.16mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.140" (3.56mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 12 position 0.100" (2.54mm)