PEC10SFDN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC10SFDN
EBEE Parça No.
7722070-PEC10SFDN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PEC10SFDN
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı10
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPEC10
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.318" (8.08mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.420" (10.67mm)
Genel Temas Uzunluğu0.838" (21.29mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm)