PEC10SBCN
Üretici
Üretici Parça No.
PEC10SBCN
EBEE Parça No.
7725600-PEC10SBCN-EB
Açıklama
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıSullins PEC10SBCN
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı10
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPEC10
MfrSullins Connector Solutions
İletişim Finish - MatingTin
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board or Cable
Row sayısı1
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Sırada Sürgürme - Mating-
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.300" (7.62mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.140" (3.56mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating100.0µin (2.54µm)
İletişim Finish - PostTin
İzal MalzemesiPolybutylene Terephthalate (PBT)
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - Post100.0µin (2.54µm)
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.100" (2.54mm)