| Üretici Parça No. | PEANED1002 |
| EBEE Parça No. | 12292764-PEANED1002-EB |
| Müşteri No. | |
| Veri Sayfası | |
| EDA Modelleri | |
| Açıklama | 2 Folded Dipole antenna,138 MHz |
|---|---|---|
| Kategori | RF and Wireless ,RF Antennas | |
| Veri Sayfası | Pasternack PEANED1002 | |
| Seri | - | |
| Ambalaj | Retail Package | |
| Kısmen Durum | Active | |
| Montaj Tipi | - | |
| Giriş Koruması | - | |
| Özellikler | - | |
| Uygulamaları | General Purpose | |
| Sonlandırma | N Type Female | |
| Yükseklik (Max) | 114.173" (290.00cm) | |
| İadat Kaybetmek | - | |
| Frekans aralığı | 138MHz ~ 174MHz | |
| Kazanın | 7dBi | |
| RF Ailesi/Standard | General ISM | |
| Frekans Grubu | VHF (f < 300MHz) | |
| Frekans (Center/Band) | 156MHz | |
| Anten türü | Module | |
| Grup Sayısı | 1 | |
| VSWR | 1.8 | |
| - Max | 100 W |