PE3CA2014-24
Üretici
Üretici Parça No.
PE3CA2014-24
EBEE Parça No.
8300078-PE3CA2014-24-EB
Açıklama
COAX CBL TRB TO TRB 24"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE3CA2014-24
Özellikler-
1. KonektörTRB Plug
İkinci KonektörüTRB Plug
Uzunluk24.00" (609.60mm)
RenkBlue
StilTRB to TRB
Kablo Tipi-
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance78 Ohms
Bağlayıcı Impedance78 Ohms
Genel birlik78 Ohms
Frekans - Max500 MHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial TRB to TRB 24.00" (609.60mm)