PE3C5259-24
Üretici
Üretici Parça No.
PE3C5259-24
EBEE Parça No.
8236472-PE3C5259-24-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO TNC 24"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE3C5259-24
Özellikler-
1. KonektörSMA Plug
İkinci KonektörüTNC Plug, Right Angle
Uzunluk24.00" (609.60mm)
RenkGreen
StilSMA to TNC
Kablo Tipi-
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max18 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to TNC 24.00" (609.60mm)