PE3C1961/HS-12
Üretici
Üretici Parça No.
PE3C1961/HS-12
EBEE Parça No.
7998482-PE3C1961/HS-12-EB
Açıklama
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 12"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE3C1961/HS-12
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörN-Type Plug, Right Angle
İkinci KonektörüN-Type Plug
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkBlack
StilN-Type to N-Type
Kablo TipiLMR 195
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max5.8 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type LMR 195 12.00" (304.80mm)