PE3C1952/HS-36
Üretici
Üretici Parça No.
PE3C1952/HS-36
EBEE Parça No.
8067737-PE3C1952/HS-36-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE3C1952/HS-36
Seri-
AmbalajRetail Package
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMA Plug
İkinci KonektörüSMA Plug, Right Angle
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkBlack
StilSMA to SMA
Kablo TipiLMR 240
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max5.8 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LMR 240 36.00" (914.40mm)