PE3C1952/HS-12
Üretici
Üretici Parça No.
PE3C1952/HS-12
EBEE Parça No.
8060833-PE3C1952/HS-12-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE3C1952/HS-12
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMA Plug
İkinci KonektörüSMA Plug, Right Angle
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkBlack
StilSMA to SMA
Kablo TipiLMR 240
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max5.8 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LMR 240 12.00" (304.80mm)