PE3C1951-36
Üretici
Üretici Parça No.
PE3C1951-36
EBEE Parça No.
8091954-PE3C1951-36-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE3C1951-36
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMA Plug
İkinci KonektörüSMA Plug
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkTan
StilSMA to SMA
Kablo TipiPE-P195
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max8 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA PE-P195 36.00" (914.40mm)