PE3C1951-24
Üretici
Üretici Parça No.
PE3C1951-24
EBEE Parça No.
8052358-PE3C1951-24-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE3C1951-24
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMA Plug
İkinci KonektörüSMA Plug
Uzunluk24.00" (609.60mm)
RenkTan
StilSMA to SMA
Kablo TipiPE-P195
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max8 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA PE-P195 24.00" (609.60mm)