PE3C1935-24
Üretici
Üretici Parça No.
PE3C1935-24
EBEE Parça No.
11638177-PE3C1935-24-EB
Açıklama
COAX CBL N-TYPE TO TNC 24"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE3C1935-24
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörN-Type Jack
İkinci KonektörüTNC Plug
Uzunluk24.00" (609.60mm)
RenkBlack
StilN-Type to TNC
Kablo TipiLMR 195
Birinci İletişim CinsiyetFemale
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial N-Type to TNC LMR 195 24.00" (609.60mm)