PE3C1917LF-12
Üretici
Üretici Parça No.
PE3C1917LF-12
EBEE Parça No.
7966728-PE3C1917LF-12-EB
Açıklama
COAX CBL BNC TO SMB 12"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE3C1917LF-12
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 165°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMB Plug, Right Angle
İkinci KonektörüBNC Plug
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkTan
StilBNC to SMB
Kablo TipiRG-316
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max3 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial BNC to SMB RG-316 12.00" (304.80mm)