| Üretici Parça No. | PE3C1917-50CM |
| EBEE Parça No. | 8187877-PE3C1917-50CM-EB |
| EDA Modelleri | |
| Açıklama | COAX CBL BNC TO SMB 19.6" |
|---|---|---|
| Kategori | Cables, Wires ,Coaxial Cables (RF) | |
| Veri Sayfası | Pasternack PE3C1917-50CM | |
| Kısmen Durum | Active | |
| Çalışma sıcaklığı | - | |
| Giriş Koruması | - | |
| Özellikler | - | |
| 1. Konektör | BNC Plug | |
| İkinci Konektörü | SMB Plug, Right Angle | |
| Uzunluk | 19.69" (500.00mm) | |
| Renk | Tan | |
| Stil | BNC to SMB | |
| Kablo Tipi | RG-316 | |
| Kablo Impedance | 50 Ohms | |
| Bağlayıcı Impedance | 50 Ohms | |
| Genel birlik | 50 Ohms | |
| Frekans - Max | 3 GHz |