PE3C1911LF-24
Üretici
Üretici Parça No.
PE3C1911LF-24
EBEE Parça No.
8234923-PE3C1911LF-24-EB
Açıklama
COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM 24"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE3C1911LF-24
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. Konektör3.5mm Plug
İkinci Konektörü3.5mm Plug
Uzunluk24.00" (609.60mm)
RenkSilver
Stil3.5mm to 3.5mm
Kablo TipiPE-SR405FL
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms