PE3C1911LF-12
Üretici
Üretici Parça No.
PE3C1911LF-12
EBEE Parça No.
8229861-PE3C1911LF-12-EB
Açıklama
COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM 12"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE3C1911LF-12
Seri-
AmbalajRetail Package
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. Konektör3.5mm Plug
İkinci Konektörü3.5mm Plug
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkSilver
Stil3.5mm to 3.5mm
Kablo TipiPE-SR405FL
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms