PE39342A-36
Üretici
Üretici Parça No.
PE39342A-36
EBEE Parça No.
8099741-PE39342A-36-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO FAKRA 36"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE39342A-36
Özellikler-
1. KonektörFakra Plug
İkinci KonektörüSMA Plug
Uzunluk36.00" (914.40mm)
Renk-
StilSMA to Fakra
Kablo Tipi-
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to Fakra 36.00" (914.40mm)