| Üretici Parça No. | PE360-50CM |
| EBEE Parça No. | 8246745-PE360-50CM-EB |
| EDA Modelleri | |
| Açıklama | COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 19.6" |
|---|---|---|
| Kategori | Cables, Wires ,Coaxial Cables (RF) | |
| Veri Sayfası | Pasternack PE360-50CM | |
| Özellikler | - | |
| 1. Konektör | 2.92mm Plug | |
| İkinci Konektörü | 2.92mm Plug | |
| Uzunluk | 19.69" (500.00mm) | |
| Renk | Gray | |
| Stil | 2.92mm to 2.92mm | |
| Kablo Tipi | - | |
| Kablo Impedance | 50 Ohms | |
| Bağlayıcı Impedance | 50 Ohms | |
| Genel birlik | 50 Ohms | |
| Frekans - Max | 40 GHz |