PE34170LF-24
Üretici
Üretici Parça No.
PE34170LF-24
EBEE Parça No.
8127361-PE34170LF-24-EB
Açıklama
COAX CBL BNC TO BNC 24"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE34170LF-24
Seri-
AmbalajRetail Package
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörBNC Plug
İkinci KonektörüBNC Plug
Uzunluk24.00" (609.60mm)
Renk-
StilBNC to BNC
Kablo TipiRG-401
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC RG-401 24.00" (609.60mm)