PE3003LF-36
Üretici
Üretici Parça No.
PE3003LF-36
EBEE Parça No.
8041972-PE3003LF-36-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE3003LF-36
1. KonektörSMA Plug
İkinci KonektörüSMA Plug, Right Angle
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkTan
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-400 36.00" (914.40mm)