PE3003-18
Üretici
Üretici Parça No.
PE3003-18
EBEE Parça No.
7972464-PE3003-18-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO SMA 18"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE3003-18
1. KonektörSMA Plug
İkinci KonektörüSMA Plug
Uzunluk18.00" (457.20mm)
RenkTan
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-400 18.00" (457.20mm)