PE3003-12
Üretici
Üretici Parça No.
PE3003-12
EBEE Parça No.
7962501-PE3003-12-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıPasternack PE3003-12
Seri-
AmbalajRetail Package
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMA Plug
İkinci KonektörüSMA Plug
Uzunluk12.00" (304.80mm)
Renk-
StilSMA to SMA
Kablo TipiRG-400
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-400 12.00" (304.80mm)