PE15A2004
Üretici
Üretici Parça No.
PE15A2004
EBEE Parça No.
12286550-PE15A2004-EB
Açıklama
6 GHz to 18 GHz, Log Amplifier,
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Amplifiers
Veri SayfasıPasternack PE15A2004
Seri-
AmbalajRetail Package
Kısmen DurumActive
Montaj TipiChassis Mount
Paket / KılıfModule, SMA Connectors
Tedarikçi Cihaz PaketiModule
Frekans6GHz ~ 18GHz
P1dB-
Kazanın-
Gürültü Rakam-
RF TürüRadar
Gerilim - Tedarik±15V
Mevcut - Arz75mA
Test Frekansı-
Açıklama
RF Amplifier IC Radar 6GHz ~ 18GHz Module