PE15A1080
Üretici
Üretici Parça No.
PE15A1080
EBEE Parça No.
12286133-PE15A1080-EB
Açıklama
1.0 dB NF Low Noise Amplifier, O
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Amplifiers
Veri SayfasıPasternack PE15A1080
Seri-
AmbalajRetail Package
Kısmen DurumActive
Montaj TipiChassis Mount
Paket / KılıfModule, SMA Connectors
Tedarikçi Cihaz Paketi-
Frekans1GHz ~ 6GHz
P1dB18.5dBm
Kazanın18.5dB
Gürültü Rakam1dB
RF TürüGeneral Purpose
Gerilim - Tedarik9V ~ 15V
Mevcut - Arz65mA
Test Frekansı-
Açıklama
RF Amplifier IC General Purpose 1GHz ~ 6GHz