PBC36SAAN
Üretici
Üretici Parça No.
PBC36SAAN
EBEE Parça No.
7657597-PBC36SAAN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PBC36SAAN
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı36
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPBC36
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.120" (3.05mm)
Genel Temas Uzunluğu0.450" (11.43mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 36 position 0.100" (2.54mm)