PBC19SAHN
Üretici
Üretici Parça No.
PBC19SAHN
EBEE Parça No.
7755885-PBC19SAHN-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 19POS 2.54MM
Veri SayfasıSullins PBC19SAHN
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı19
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıPBC19
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.820" (20.83mm)
Genel Temas Uzunluğu1.150" (29.21mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
Açıklama
Connector Header Through Hole 19 position 0.100" (2.54mm)