PANASONIC EXB-E10C331J
Üretici
Üretici Parça No.
EXB-E10C331J
EBEE Parça No.
E81731251
Paket
SMD-10P,2.1x4mm
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
15 ±5% 330Ω 63mW ±200ppm/℃ SMD-10P,2.1x4mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±5%
Pin Sayısı16
Direnç330Ω
Güç (Watts)63mW