PANASONIC EET-UQ2G331EA
Üretici
Üretici Parça No.
EET-UQ2G331EA
EBEE Parça No.
E819365154
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
Açıklama
2.66A@10kHz ±20% 400V 603mΩ@120Hz 330uF Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıPANASONIC EET-UQ2G331EA
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş400V
Kapasite330uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)603mΩ@120Hz
Ripple akımı2.66A@10kHz
Ömür boyu @ Sıcaklık2000hrs@85℃
Çapı35mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)25mm