PANASONIC EET-ED2W181EA
Üretici
Üretici Parça No.
EET-ED2W181EA
EBEE Parça No.
E819317089
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
Açıklama
1.6A@100kHz ±20% 10mm 450V 737mΩ@120Hz 180uF Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıPANASONIC EET-ED2W181EA
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş450V
Kapasite180uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)737mΩ@120Hz
Ripple akımı1.6A@100kHz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@105℃
Çapı35mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)25mm