OSTTS18A15D
Üretici
Üretici Parça No.
OSTTS18A15D
EBEE Parça No.
10772829-OSTTS18A15D-EB
Açıklama
TERM BLOCK PLUG 18POS 7.5MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Veri SayfasıOn Shore Technology Inc. OSTTS18A15D
SeriOSTTS
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipPlug, Female Sockets
Pozisyon sayısı18
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-30°C ~ 105°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıOSTTS18
İletişim MalzemesiBrass
Bir piyatch0.295" (7.50mm)
Renk-
Konut MalzemesiBrass
Sonlandırma stiliScrew
İzülasyon Yüksekliği-
Vida Boyutu-
Tel Ölçer veya Menzil - AWG12-24 AWG
Tel Ölçer veya Menzil - mm2-
Seviye sayısı1
Mevcut - IEC-
Gerilim - UL300 V
Seviye Başına Pozisyonlar18
Başlık Orientasyonu-
Fişi Tel Girişi-
İletişim Mating Finish-
Tork - Vida0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Tel Şerit Uzunluğu6-7mm
İletişim Kuyruk Uzunluğu-
Açıklama
18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) Free Hanging (In-Line)