| Üretici Parça No. | OSTOP230000 |
| EBEE Parça No. | 9997167-OSTOP230000-EB |
| Müşteri No. | |
| Veri Sayfası | |
| EDA Modelleri | |
| Açıklama | TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM |
|---|---|---|
| Kategori | Connectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks | |
| Veri Sayfası | On Shore Technology Inc. OSTOP230000 | |
| Seri | OSTOP | |
| Ambalaj | Bulk | |
| Kısmen Durum | Active | |
| Tip | Header, Male Pins, Unshrouded | |
| Pozisyon sayısı | 23 | |
| Montaj Tipi | Solder | |
| Çalışma sıcaklığı | - | |
| Giriş Koruması | - | |
| Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi | - | |
| Özellikler | - | |
| Temel Ürün Numarası | OSTOP23 | |
| İletişim Malzemesi | - | |
| Bir piyatch | 0.197" (5.00mm) | |
| Renk | - | |
| Konut Malzemesi | Brass | |
| Sonlandırma stili | - | |
| İzülasyon Yüksekliği | 0.138" (3.50mm) | |
| Vida Boyutu | - | |
| Tel Ölçer veya Menzil - AWG | - | |
| Tel Ölçer veya Menzil - mm2 | - | |
| Seviye sayısı | 1 | |
| Mevcut - IEC | - | |
| Gerilim - UL | 300 V | |
| Seviye Başına Pozisyonlar | 23 | |
| Başlık Orientasyonu | Vertical | |
| Fişi Tel Girişi | - | |
| İletişim Mating Finish | Tin | |
| Tork - Vida | - | |
| Tel Şerit Uzunluğu | - | |
| İletişim Kuyruk Uzunluğu | 0.138" (3.50mm) |