OQ2135000000G
Üretici
Üretici Parça No.
OQ2135000000G
EBEE Parça No.
10001465-OQ2135000000G-EB
Açıklama
TERM BLOCK HDR 21POS VERT 3.81MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Veri SayfasıAmphenol Anytek OQ2135000000G
SeriOQ
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Pozisyon sayısı21
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 115°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerMating Flange
Temel Ürün NumarasıOQ21
İletişim MalzemesiCopper
Bir piyatch0.150" (3.81mm)
RenkBlack
Konut MalzemesiThermoplastic
Sonlandırma stiliSolder
İzülasyon Yüksekliği0.362" (9.20mm)
Vida Boyutu-
Tel Ölçer veya Menzil - AWG-
Tel Ölçer veya Menzil - mm2-
Seviye sayısı1
Mevcut - IEC-
Gerilim - UL300 V
Mevcut - UL10 A
Seviye Başına Pozisyonlar21
Başlık OrientasyonuVertical
Fişi Tel Girişi-
İletişim Mating FinishTin
Tork - Vida-
Tel Şerit Uzunluğu-
İletişim Kuyruk Uzunluğu0.138" (3.50mm)
Açıklama
21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole